Nëntori muaji i modës për njerëz të cilët e dëshirojnë atë dhe për më tepër kur ai flet në shqip. Stilisti Valdrin Sahiti po punon për këtë për një kohë të gjatë.

Ai do të vijë me koleksionin e tij më të ri të titullar”GJIGANT”-LIFE IS RICH’ në të cilin do të ketë afër 50 veshje të trendeve të fundit dhe një shoë të modës shumë të lezetshme për shikuesin.

Megjithëse nuk zbulon më shumë detaje Valdrini për “Botën sot” pohon se do të jetë një ngjarje më të vërtet e rëndësishme për modën në Kosovë.

1 Koment

  1. mfalni ku muj me morr informacion per prerjen e nje fustani nga valdrini?a ndreq fustane vetem per VIP apo edhe per njerz te thjesht?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here