Valdrin Sahiti jep 25 fustane për vajzat e SOS-FshatitDizajneri i njohur kosovar që pothuajse i kënaq të gjithë estradën me veshjet e tij, duke iu përshtatur stilit të gjithsecilit, ka vendosur që t`i ndihmojë vajzat e SOS-Fshatit duke u dhënë 25 fustane për ato që u rritën në këtë fshat.

Valdrini me kolegët e tij tashmë janë nisur për në SOS.

Ja postimi që është bërë në rrjetin social në Instagram:

Kete muaj te shenjtë ne jemi me afer Zotit dhe njeri tjetrit . Kesaj aferise i gezohemi permes solidaritetit dhe dashurise. Une besoj se gezimi duhet ndare ,secili ne menyren e vet . Menyra ime eshte t’i gezoj njerezit permes se bukures. E bukura nuk eshte luks ,eshte ne thelbin e njeriut .
Ne sot do ti gezojme per Bajram 25 vajzat e rrituara te “SOS -Fshatit “ku do ju dhurojme 25 fustane qe edhe ato te duken bukur per kete festë.
Ne po shkojme ,na deshironi fat ,VS.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here