Valbona Mema uron princeshën e saj për ditëlindjneMarsa, quhet vajza e artistes Valbona Mema.

Ajo në rrjetin e saj social ka postuar një foto me të bijën dhe e ka uruar princeshën e saj me fjalë të bukura për ditëlindjne e saj, ku duke nisur nga çdo shkronjë e emrit të saj jep një mesazh dashurie si nëna ndaj vajzës.BS

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here