Meda dhe bashkëshortja e tij Lulja po kalojnë ditë të bukura pushimi. Në mes të dimrit, ata po i gëzohen diellit dhe plazhit, shkruan “Kosovarja”.

Epo, kështu kur je këngëtar dhe fiton mirë si Meda, që është në listën e ngushtë të këngëtarëve më të paguar në trojet tona.

Pika e dobët e Medes dhe Lules, është vajza e tyre e ëmbël. Lulja ka postuar një foto të së bijës, ku ajo shihet me një paruke në kokë, shkruan “Kosovarja”.

Me flokë të gjatë dhe një buzëqeshje të madhe në fytyrë, vogëlushja duket mjaftë e lumtur, ndërkohë që e ëma e saj e quan “Barbie”.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/vajzes-se-medes-i-vijne-floket-deri-te-kembet-617807/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here