Vajzat e ‘Geordie Shore’ nuk kanë zhgënjyer edhe këtë sezon të ri në MTV

Ato janë filmuar në rrugët e Londrës duke bërë të tjera çmenduri. Chloe Ferry, Marty McKenna dhe e reja Zahida Allen kanë dhuruar skena erotike në rrugë.

6 7 8 9 11

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here