Vajza e deputetes demokrate ka vendosur të bëjë një ndryshim të guximshëm të pamjes së saj.

Ada Deda, biondia simpatike e cila u përfol në media për pamjen dhe fizikun e saj nuk duket mënjësoj. Vajza e deputetes Albina Deda tashmë është  brune.

Pra pak ditësh ajo njoftoi se veç modele tani, Ada pritet të jeetë gazetare e ardhshme. Ada do të studiojë në degën e gazetarisë pranë Universitetit të Tiranës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here