Vajza ndjek gjurmët e së ëmës, Inis Gjoni në formë të shkëlqyer Inis Gjoni ka ndarë një foto speciale me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka publikuar dhe pasionin më të ri të vogëlushes së saj. Vajza e regjizores simpatike, Coco Antonel, siç duket i ka hyrë që në moshë të vogël botës së artit dhe po ndjek leksione në balet.

Sigurisht që mbështetja e saj më e madhe do të ishte Inisi, e cila e veshur njësoj si Coco, i mëson si të mbajë trupin drejt dhe të hedhë këmbën me delikatesë. Baleti ka qenë pasioni i vjetër i Inisit, nga i cili hoqi dorë për t’u marrë me ekranin dhe regjizurën.

Një nga femrat më të bukura shqiptare, Inis Gjoni, vazhdon të jetë ende në formë të shkëlqyer fizike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here