Vajza e vogël e Shyhretes do t’ju lë pa fjalëNuk u la kush pa u përmendur për pamjen dhe atmosferën e krijuar në dasmën madhështore të djalit të këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Nusja e djalit, Learta, shkëlqeu me pamjen e saj dhe u cilësua ndër nuset më të bukura.

Por ajo që na ra në sy kësaj here është vajza e vogël e Shyhretes, Engjëllusha, e cila mahniti me bukurinë dhe pamjen e saj në këtë dasëm. Ajo ngjan shumë me Shyhreten.

Si duket bukurinë e ka trashëgim nga e ëma.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here