jza e aktori Tom Cruise, Bella u vërejt duke marrë autobusin në Croydon – pasi babai i saj i famshëm mbërriti në Londër me helikopter.

Bella – vajza e adoptuar e yllit të “Mission Impossible”, Tom dhe aktores Nicole Kidman – kishte vënë një maskë fytyre ndërsa priste të enjten në stacionin e autobusit, shkruan The Sun.

E veshur me një palë xhinse të zeza, një xhaketë të gjelbër të gjerë dhe një kapelë, Bella e mbajti veten të okupuar duke parë telefonin e saj ndërsa priste mbërritjen e autobusit.

Zeshkanja mbante një çantë të madhe në krah.


Babai i saj, Tom zgjodhi një mënyrë tjetër transporti në fillim të shtatorit, duke arritur në Londër me një helikopter privat.

Aktori zbarkoi me helikopterin e tij gjatë një rrebeshi të rrëmbyeshëm

Bella, një shkencëtare praktikante ashtu si vëllai i saj i vogël Connor, ka shmangur në mënyrë të njohur vëmendjen.

Bella dhe vëllai i saj i vogël Connor jetuan me Tomin në Los Angeles pas divorcit të prindërve të tyre.

Tani, Bella jeton jashtë Londrës me bashkëshortin e saj, konsulentin e IT-së, Max Parker – me të cilin u martua fshehurazi në vitin 2015.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here