Vajza e Nores ka nisur të lexojë libra për milionerëVajza simpatike e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka filluar të ‘lexojë’ libra.Sot nëna e Renee-s, Nora, ka postuar një video ku shihet vajza e saj simpatike duke shfletuar librin.

‘Mendo dhe bëhu i/e pasur’ ishte libri që lexonte Renee.

Ju kujtojmë se Nora dhe Roberti janë bërë prindër më 16 maj të vitit të kaluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here