Vajza e ish deputetes Majlinda Bregu shpesh është përfolur në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj super sensuale si dhe pozave provokuese që realizon.

Kejda gjithashtu është një nga vajzat me një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram.

Ajo ka befasuar me fotot e saj të fundit ku pozon super sexy. Edhe ajo është prekur nga tendencat më të fundit që përcjellin motrat Kardashian.

Këto ‘Bike Short’ nxjerrin në pah më të mirën e Kejdës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here