Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është shquar gjithnjë për bukurinë e saj.

Por këtë herë duket se Kejda Ajazi ka shkëlqyer më shumë se asnjëherë tjetër.

Ajo ka publikuar në Instagramin e saj disa foto nga mbrëmja e maturës ku duket mjaft seksi dhe më në formë se kurrë.

E veshur me një fustan të ngushtë, Kejda vërtetë ka shkëlqyer me pamjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here