Ndërkohë që ish deputetja Majlinda Bregu ka ndarë një foto mjaft të ëmbël me djalin, vajza e saj ka ndezur rrjetin nga ana tjetër.

Kejda Ajazi është në në mënyrë të pashmangshme një  prej femrave që tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Dhe këto foto të fundit bardh e zi ku ajo ekspozon fuqishëm gjoksin  s’mund të mbeten pa u komentuar

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here