Vajza e Ledina Çelos i bën reklamë mamasë së sajPavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, linjat e saj perfekte janë për t’u adhuruar nga të gjithë.

Ledina Çelo, vazhdon të jetë në top formë. Së fundmi këngëtarja është bërë imazh i një reviste. Por pjesa më e bukur e kësaj është se reklamën ja bën vajza e saj e vogël. Ajo shihet me revistën në dorë duke pozuar për aparatin fotografik.

Ledina ka vite që është shkëputur nga tregu muzikor shqiptar por edhe nga muzika në tërësi dhe i është përkushtuar tërësisht familjes së saj të bukur. Por sa herë që ajo kthehet në Shqipëri për pushime, nuk i shpëton asnjëherë vëmendjes së medias.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here