Vajza e Blendi Fevziut bën 1-vjeç, ja festa e organizuar nga gazetari Për gazetarin e njohur Blendi Fevziu dita e sotme është mjaft e rëndësishme dhe e veçantë pasi përkon me 1-vjetorin e lindjes së vajzës së tij të dytë.

Ai ka postuar në Instagram disa foto të dekorit të përdorur për festën e vogëlushes Alis.

Festa duket se është organizuar në një mjedis të hapur me pishinë.

Vajza e Blendi Fevziut bën 1-vjeç, ja festa e organizuar nga gazetari

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here