Gruaja e Ermal Fejzullahut mahnitëse si gjithmonë.

Ariana Fejzuallahu tashmë po njihet si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Ajo është aktive në llogaritë e saj sociale. Sot ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj ‘Instagram’.

Veshur me farmerke dhe pallto, kombinuar me atletet dhe çantën ajo dukej me shumë stil dhe në formë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ariana-fejzullahu-me-stil-te-pabesueshem-edhe-ne-fotosesionet-ne-607175/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here