Urimi special i Big Bastës për Vesa Lumën Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe duket se po e presin me mjaft entuziazëm ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre.

Megjithatë reperi Big Basta nuk ka harruar të urojë bashkëshorten e tij, Vesa Luma në ditën e saj të lindjes “Gëzuar ditëlindjen jet.

Nëna më e mirë e ardhshme,”-shkruan Basta në Instagram. Duket se kjo për Vesën do të jetë një ditëlindje mjaft e veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here