Urimi i Albatriti për ditëlindjen e babaitNysret Muçiqi ka festuar ditëlindjen e tij dhe me këtë rast djali i tij, Albatrit Muçiqi i ka bërë një urim të veçantë babait të tij. Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, nga festimi me familje.

“Ti me mesove se si te ecë, ti me mbajte doren derisa une beja hapat e pare .

Ti ma mbushe mendjen time me dije, ti me ndihmove qe ta kuptoj rendesin e jetes, ti me mesove se qfare eshte e bukur ne kete jete,me ndihmon ta ndertoj karrieren time qdo dit dhe qdo sekonde, Faleminderit shume babai im Te Dua shume dhe Shume Urime per ty nga Djali yt dhe nga me te dashurit e tu #Mami #Eni#Biona #Egzona”, ka shkruar Albatriti sipër fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here