Modelja bukuroshe Kate Upton është shprehur se dëshiron të jetë e dashura e James Bond në një nga filmat që do të realizohet për të.“Është diçka për prestigj dhe do të isha e nderuar të realizoja një rol të tillë”,-ka thënë Upton për “The Sun”.

Megjithatë për të këtë rol Kate nuk i mjafton vetëm pamja dhe format e saj, gjithashtu ajo duhet të stërvitet për skenat e aksion të cilat janë të shumta në këtë film.

Biondja bukuroshe ka qenë imazhi i shumë firmave të rëndësishme por karrierën e saj e ka filluar në revistën “Sport Illustrated”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here