Kate Moss hyri në modën e shfaqjes së gjoksit këtë verë. Ajo po qëndron në Ibiza për pushime kur aksidentalisht gjoksi i doli jashtë.

Por kjo s’është problem, pasi supermodelja asnjëherë nuk ka pas turp ta shfaq trupin e saj.

38 vjeçarja dukej e lumtur dhe e relaksuar derisa kalonte vikendin nën rrezet e diellit me bashkëshortin e saj, Jamie Hince dhe shoqëri.

Barku i saj paksa i fryrë ngjalli thashetheme se është duke pritur fëmijën e saj të parë, me rokerin me të cilin u martua vitin e kaluar.

Miqtë e saj patën deklaruar së fundmi që ajo ka ulur dukshëm dozën e konsumit të alkoolit dhe duhanit në mënyrë që vajzës së saj nënëntë vjeçare t’ia dhuroj një vëlla apo motër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here