2Blogerja e njohur Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale video në të cilat shfaqetduke udhëtuar me makinë.

Megjithatë duket se këtë herë ka treguar pak më shumë seç duhet pasi është fokusuar më tepër tek pjesa e këmbëve. Si gjithnjë Mevlani duket mjaft seksi dhe në formë./Gazeta Express/

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here