Është njëri ndër reperët të cilin një numër i madh njerëzish shkojnë për ta dëgjuar dhe mezi presin momentin kur ai sjell projekte të reja muzikore.

Për fatin e tyre të mirë Unikatili ka pregaditur një turne muzikor ku edhe do të jetë në disa vende të botës, shkruan lajmi.net

Rastin ta dëgjojnë Viktor Palokajn e kanë në Zvicër, Gjermani, Austri, Shqipëri, Itali etj dhe këtë e kanë bërë të ditur stafi menaxhues i reperit nëpërmjet këtij postimi në Facebook:1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here