Unikkatil vjen me bashkëpunim me dy artistë të njohurReperi i njohur Unikkatil është gati për albumin e tij të ri.Burime të Dukagjinit bëjnë me dije se brenda këtij albumi do të jenë dy bashkëpunime me dy artistë nga Kosova, të cilët i përkasin zhanreve të ndryshme.

Bëhet fjalë për reperin Lyrical Son dhe këngëtaren Rona Nishliu, të cilën do ta shohim duke performuar rep.

Mësohet se promovimin e albumit ku bëjnë pjesë këto dy bashkëpunime, Viktori është duke menduar ta bëjë përmes një koncerti të madh në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here