Unikkatil sulmon Gold AGReperi i njohur kosovar Unikkatil është rikthyer me një këngë pas plot tre vjetësh dhe këtë e ka bërë duke sulmuar reperin Gold AG, dikur mikun e tij.

Unikkatil ka paralajmëruar rikthimin në Kosovë dhe në muzikën shqiptare me një sërë klipesh duke qenë se ka munguar shumë gjatë në skenën muzikore shqiptare.

“Po m’vjen me kesh, mir p’ja shan nonen Vucicit Po vet po jeton me plan t’Cubrilovicit E çdo sen qe pe bon, o si Oximoron”, janë vargjet drejtuar Gold AG.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here