UniKKatil ka realizuar një këngë të re Rebel a.K.a UniKKatil ka realizuar një këngë të re bashkë me gruan e tij Pristine, e cila së shpejti pritet që të lansohet edhe në Kosovë.

Për dallim nga këngët e tjera, kjo këngë e Rebelit është një këngë më komerciale dhe më ritmike, përderisa këndohet më shumë nga Pristine, sesa nga rebeli.

Ditë më parë, një burim i afërt me këngëtarin, kishte thënë se ai është në përgatitje të një albumi të ri, të cilin pritet që ta lansojë në tregun kosovar për Krishtlindje.

Rebeli njihet si një reper që ka shituar shumë shtrenjtë albumet e tij, tek produksionet e ndryshme kosovare.

1 Koment

  1. normal qe i shet shtrejt..8000 kopjhe per 1 dit ju kan shit en albumin e fundit..UniKKatil The Best…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here