Uma Thurman ishte e pranishëm në ceremoninë inaguruese të një kompanie bixhuterish suedeze, pa mbajtur asnjë bizhu në trupin e saj.

Gjithmonë e re dhe e pashme, 41-vjeçarja e “Kill Bill” dukej sikur ishte në të vërtetë antireklama më e madhe e këtyre produkteve, duke treguar se një femër nuk e bëjnë tërheqëse aksesorët.

Në të shkuarën, në përurimin e sezoneve të reja të dizenjueses “Efva Attling”, ishin paraqitur të stolisura në maksimum figura të tjera të mëdha të Hollivudit dhe “shoëbizz”, si Madonna, Jennifer Aniston apo Kylie Minogue.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here