Ulpiana Lama, e cila së fundi ka filluar të shfaqet në emisionin “E Diell” në Top Chanel, gjatë një prononcimi për Telegrafi, ka pohuar se në emisionin e të dielës ka shumë punë, por që shpërblehet me emocione.

Moderatorja dhe sociologia ka thënë se ky emision është inteligjent dhe që secili gjen diçka të përshtatshme për të.

“Publiku e percepton zbavitëse. E tillë është edhe për ne. Ka tepër punë, por është një punë që të shpërblen emocionalisht.Formati sjell më të mirën, në më të mirin ekran shqiptar. Është një program inteligjent, ku secili gjen diçka të përshtatshme për të”.

“Vërejmë një përgjigje jashtëzakonisht pozitive të publikut ndaj dasmave. Çdo javë, një krahinë e caktuar sheh të shpalosen përpara gjithë shqiptarisë doket e veta. Ka nostalgji ndër të moshuarit, kureshtje ndër të rinjtë, krenari ndër të gjithë. E diela është një ri-takim me traditën autoktone shqiptare”, ka thënë Ulpiana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here