Uliks Emra bëhet baba për herë të parëVitin e kaluar i pati dhënë fund beqarisë, ndërsa sot është një ditë shumë e rëndësishme për ish-futbollistin Uliks Emra.Ai është bërë prind për herë të parë nga bashkëshortja e tij me të cilën u martua në korrik të vitit të shkuar.

“Mirë se erdhe Unik(Uliks) Emra…Kosoves ju shtua edhe një talent, numti 9 u rezervua”I ka uruar kështu mirëseardhje djalit të tij të porsalindur ish futbollisti.

Ndryshe Emra kujtohet për sukseset e tij dhe kontributin e madh në futbollin kosovar, por së fundmi ai ka ndërruar kapitull, si edhe shumë njerëz të fushave të ndryshme edhe ai i është futur politikës./PRIVE.AL/

Uliks Emra bëhet baba për herë të parë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here