Uki publikon projektin e ri  “Mall” Uki ka publikuar projektin e ri me titull “Mall”.

Për muzikën është kujdesur këngëtari dhe Blero, ndërsa për orkestrimin Prygo.

Gjithashtu teksti është shkruar nga vetë këngëtari. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here