Uki dhe Kida nuk janë më as miq!

Këngëtari Uki Latifi dhe Kida dikur ishin të lidhur aq shumë saqë të gjithë menduam se ka diçka më shumë mes kësaj dyshe të njohur, shkruan lajmi.net.

Por, siç shihet ata sot nuk flasin me njëri-tjetrin pasi edhe në rrjetet sociale nuk ndiqen, duke mos dhënë ndonjë arsye për këtë ndryshim raporti.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here