Një ditë më parë u përhap menjëherë lajmi se moderatorja e njohur, Dojna Mema është në një lidhje me këngëtarin, Vlashent Sata.

Aludimet për këtë romancë nisë pas disa fotografive që dyshja kishte hedhur në rrjetet sociale nga Stambolli. Ndërkohë burime pranë ‘Iconastyle’ kanë treguar se çifti është parë shpesh në Shëngjin duke kaluar kohë së bashku.

Një ditë më parë u përhap menjëherë lajmi se moderatorja e njohur, Dojna Mema është në një lidhje me këngëtarin, Vlashent Sata.

Aludimet për këtë romancë nisë pas disa fotografive që dyshja kishte hedhur në rrjetet sociale nga Stambolli. Ndërkohë burime pranë ‘Iconastyle’ kanë treguar se çifti është parë shpesh në Shëngjin duke kaluar kohë së bashku.

Lidhur me këto lajme ka vendosur që të reagojë vetë moderatorja. Ajo ka publikuar një foto në “Instastory”, ku shfaqej me gishtin e mesit dhe shkruante: “Më aktuale se kurrë këto tre orët e fundit kjo foto”.

Dojna është kontaktuar së fundmi nga revista “Class” ku ka zbuluar më në fund të vërtetën e lidhjes së saj me këngëtarin e njohur.


“Po, kam lexuar edhe unë pak vërdallë. Shumë shpejt do të vijë një projekt mes meje dhe Vlashent Satas që do të qartësojë shumë gjëra. Nëse gjithçka shkon mbarë do të publikohet në prill, por nuk mund të jap një datë. JO! Unë nuk do të këndoj, rrini të qetë”, ka rrëfyer moderatorja e njohur.

Image

FOTO GALERI

ImagePËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here