Loredana e Mozzik ishin ndër çiftet më të mirë dhe më të dashur të estradës shqiptare.

Mirëpo, tani çiftet janë më të përfolurit për shkak të ndarjes së tyre dhe për problemin që së fundi ish e dashura e Mozzik-ut ishte përfshirë.

Lajmin për ndarjen e tyre e dha Loredana, përmes një postimi në faqen e saj zyrtare, Instagram.

Mirëpo, ish-çifti janë të përfolur edhe për replikat mes njëri-tjetrit dhe veprimet që i bëjn herë pas here.

Për Loredanën thuhet se është në lidhje me rep-artistin e njohur gjerman, mirëpo veprimet e saja të lënë të kuptojnë se ajo po vuan ende për ish-bashkëshortin e saj, Mozzik-un.

Së fundi reperja ka postuar një foto të vajzës, ku shihet se është në krahë të Mozzik-ut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here