Tre vite më parë në Kënga Magjike pamë një konfrontim mes dy këngëtarëve Stine dhe Flori Mumajesi.

Ishte Stine ai që goditi Florim me një mjet të fortë dhe fotoja me ballin e çarë të Florit bëri xhiron e rrjetit asokohe.

Por, duket se pas tre vitesh kanë ndodhur të papritura.

Stine ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage” dhe në pyetjen se kë do zgjedhte mes Florit dhe Alban Skenderajt, këngëtari vihet në siklet.

Nëse mendoni se ka zgjedhur Albanin, gaboheni, pasi zgjodhi të dy dhe bëri një lëvizje syri para kamerave.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here