Aktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero Muharemi janë kurorëzuar mbrëmë (e diel, 12 shtator) në një restorant në periferi të Prishtinës.

Në dasmën e çiftit kanë qenë të pranishëm rreth 300 mysafirë, ndërsa për argëtimin e tyre është përkujdesur grupi “Latino Band” dhe këngëtari i njohur Labinot Tahiri.

Çifti është në lidhje disavjeçare dhe kanë një vajzë.

1 Koment

  1. urime e gjithe te mirat jeni te dy te te mrekullueshem po ashtu edhe vajza TARA,ju uroj shendet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here