Oksana Voevodina është modelja 25-vjeçare ruse e cila u bë mbretëresha e Malajzisë pasi u martua me mbretin.

Muhammad V, 50 vjeç dhe modelja e re bënë një dasmë madhështore. Vajza ka fituar kurorën e Miss Moska në vitin 2015 dhe më pas ka punuar si modele në Tajlandë dhe Kinë.

Në mediat e huaja po qarkullojnë lajme se ajo dhe mbreti janë në proces divorci. Këto lajme janë mohuar nga babai i modeles, i cili ka përgënjeshtruar thashethemet. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/u-martua-me-mbretin-50-vjecar-modelja-e-re-u-be-zonje-e-ketij-shteti-619871/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here