Show-girli shqiptare, Luana Vjollca është gjthimonë edhe më prezentë në median rozë.

Veç rolit të saj si moderatore, tashmë Luana është shfaqur dhe si këngëtare.Ndërkohë postimet e saj në Instagram janë ndër më të pëlqyerat dhe veshjet e saj mbeten në mendjen e çdo vajze.

Faqja e Instagram, Whattheywearin ka treguar se veshja e saj e verdhe që morri shumë pëlqime  është e modelit “Castana Lime Green Shirt Maxi Dress” dhe kushton plot 183 euro.

Edhe më parë ajo ka treguar se nuk ka rëndësi çmimi i veshjeve të saj mjafton t’i shkojnë për shtat me stilin e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here