Elvana Gjata është rikthyer në rrjetet sociale pas një mungese të gjatë.

Këngëtarja e njohur postoi një galeri fotosh në Instagram, ku duket në superformë.

Ajo pozoi e veshur me bikini të markës “Channel”, kapele në kokë dhe atlete të bardha.

Mirëpo, Elvana Gjata ka bërë xing me veshje me kolegen e saj, reperen Tayna.

Pothuajse në të njëjtin orar, Tayna ndau me ndjekësit në Instagram foto e veshur me të njëjtat bikini të “Channel”.

Por nuk dihet se kush ka kopjuar kë. Megjithatë të dyja këngëtaret duken shumë seksi me bikinit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here