U infektua edhe kjo, thotë Flori Këngëtari dhe hit bërsi i shumë këngëve Flori Mumajesi këto ditë ka qenë më i shpeshtë dhe më i rreptë me disa mesazhe të pa adresuara por që janë paksa provokues, shkruan Kosovarja.

Të shikosh profilin e tij në Instagram vërejmë kohë pas kohë edhe fotografi të maceve dhe qeneve ku kjo do të thotë se këngëtari i do kafshët.

Në fotografin e fundit Flori ka publiku një qenush të bardhë por ajo që ka bërë këngëtari të vjen për të qeshur me batutën e tij.

Ai edhe qenit i ka vënë syze dhe këtë e ka bërë nëpërmjet efektit ‘Snapchat’ e ku Flori ka lënë këtë mesazh: ‘U infektu dhe kjo dallaverja me keto efektet. Diten e mbare te gjithve me sa me shume energji pozitive.’/Kosovarja/

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here