Amber Heard, pas ndarjes së bujshme nga Johnny Deep mori disa ditë pushime, shkoi në Turqi, vizitoi një xhami e veshur me hijabi por pa reçipeta.

Ndjekësit e aktores, pasi kjo e fundit postoi foto në llogarinë e saj në Instagram e masakruan me komente pasi sipas tyre nuk ka respekt për fenë pasi është futur në xhami pa reçipeta.

“Amber Heard nuk ka respekt as për fenë dhe as për kulturën dhe këtë e kemi vërtetuar shumë herë. Poston teksa viziton një xhami. Përdor një Hijab si aksesor mode. Flokët dhe qafa e zbuluar dhe nga ana tjetër pa të brendshme.”, ka shkruar një ndjekës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here