Bleona Qereti, po promovon neper Shqiperi albumin e saj te pare nderkombetar si dhe singlin “Pass Out”.

Ajo ka publikuar edhe fotografite e para zyrtare nga ky turne, i cili ka filluar nga Vlora, ku Bleona ka dhenë koncertin e saj të parë.

Këngëtarja shoqërohet nga dy anetare te Timbaland Production: reperi Brasco si dhe DJ zyrtar i Timbaland, Dj Free Style.

Nga kengetaret shqiptare, ajo ka perzgjedhur grupin Etnon me te cilet kishte bashkepunuar edhe para shkuarjes ne Amerike, si dhe grupin Fisniket.

Deri me tani ajo ka zhvilluar tre koncerte, në Vlorë, Shkodër dhe Elbasan, ndersa pason ai ne Prishtine, me 8 shtator, ne sheshin “Nene Tereza”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here