Tupac është gjallë Reperi i vrarë është gjallë dhe po planifikon të dalë këtë vit e të shokojë të gjithë!Jo rrallëherë është thënë se reperi Tupac, i cili është vrarë në vitin 1996, është gjallë.

Tani thonë se kanë fakte që ai me të vërtetë është gjallë, jeton në Kubë e madje këtë vit do të dalë në publik dhe do të befasojë të gjithë, transmeton lajmi.net.

Rperi tani do të ishte 44 vjeçar, ndërsa më 7 shtator të vitit 1996 është qëlluar me pistoletë – por një websajt në Amerikë thotë se ai nuk ka vdekur dhe se ka jetuar një jetë të fshehtë në Kubë.

Madje, këtë edhe e ‘dëshmon’ një video e kapur nga një kamerë, ku reperi legjendar shihet në rrugët e Kubës.

Tupac është gjallë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here