tuni04Tuni Oroshi apo i cili njihet me emrin Artistik Tuni 04 ka sjell videoklipin e parë profesional ne karrierë.

Tuni me muzikë ka fillu te mirret qysh para 8 viteve por peërfundimisht ka vendosur që  të punojë në menyrë profesionale.

Dhe në ditet në vazhdim pritën edhe projektet tjera nga Tuni 04.

Klipi eshte punuar nga XLFILMS dhe publikuar në kompaninë me ArkivaShqip.

Tuni është nga Prizreni por që jeton në Zvicër./parrotlla.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here