Tunen e zbukuron shtatëzania Këngëtarja Tuna po kalon në një periudhë shumë të bukur dhe po e shijon pa masë.

Ajo më në fund e pranoi shtatzaninë dhe I është kthyer projekteve muzikore, shkruan Kosova Sot Online.

Tuna ka ndarë me fansat një foto ku shihet më e bukur se kurrë më parë, e grimuar, gati për Këngën Magjike.

Sivjet ajo u kthye në festival me një këngë të re.

tuna1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here