Tuna vjen me foto hot pas lajmit të ndarjesTuna ka postuar në Instagram një fotografi të nxehtë.Tuna në bikini dhe me flokët e rregulluar nga Kaci duket shumë e nxehtë në fotografinë e parë të postuar pas lajmit të ndarjes me Cozman.

Ajo ka zgjedhur të përgjigjet për lajmin në këtë mënyrë, duke mos dhënë asnjë prononcim e asnjë detaj për lidhjen dhe gjendjen e saj emocionale.

Këngëtarja tashmë ka fshirë shumicën e fotove që ka pasur me Cozman dhe nuk e ndjek më atë në Instagram dhe kjo fotografi vjen vetëm për fansat e saj, e që besohet të jetë nga një projekt i radhës i saj.

Tuna vjen me foto hot pas lajmit të ndarjes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here