Tuna vjen me “Dy tima”Këngëtarja shqiptare Altuna Sejdiu, e njohur si Tuna ka publikuar këngën e saj më të re.

“Dy Tima” titullohet kënga e saj më e re, transmeton Koha.net. Tekstin e kësaj kënge e ka bërë Arianit Palaj.

Për muzikën është përkujdesur Kico Beatz dhe Cricket Music, ndërsa videoklipi është punuar nga ImagineFilms.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here