Tuna tenton ta "varë" vetënNganjëherë moda di të jetë e çuditshme dhe agresive. E, pikërisht këtë trend shpesh e “përqafon” zogu i estradës, këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna

Tuna që këto ditë po flitet për një shtatzëni të mundshme, së fundi po e përdor një aksesor mjaftë të çuditshëm në qafë.

Është fjala për rripin që ta jep idenë sikur ajo po varet me të, shkruan “Kosovarja”.Ndonëse duket i pa përshtatshëm, Tuna po e përdor shumë këtë aksesor.

tuna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here