Tuna shtatzënë 'ribashkohet' me CozmanNdarja e çiftit Tuna dhe Cosman ishte një nga ngjarje të të përfolura në botën e showbizit.

Por ata janë rikthyer në skenën sot në spektaklin ‘YFSF’.

Personazhet e tyre u imituan nga aktorja e humorit Marjana Kondi dhe Xum Allushi. / Gazeta Express/

1

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here