Tuna SeksiKëngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu – Tuna, ka bërë një sesion të ri të fotografive, të cilat janë konsideruar shumë seksi.

Këngëtarja bionde, e cila këtë vit ka lansuar dy hite të reja gjatë verës ishte shumë aktive sa i përket karrierës së saj.

Njëra ka të bëj me këngën e saj me reperin e Vig Popa, të cilët në fillim të verës lansuan “single”-in dhe klipin e këngës “E boj nxehtë”, ndërkaq më vonë ajo lëshoj edhe këngën “Dua”, që ishte një duet i saj me Medën dhe Getin e Tingullit 3NT.

Tuna, shfaqet shumë seksi në fotot e reja

Tuna, foto seksi

15 KOMENTET

  1. shum e bukur veq mos u prek se dafina zeqiri edhe elvana gjata jon ma te forta veq hajt

  2. shumm shummm teper e mir veq pak e vogel veq neyse shumm e fort veq mos te rritet shum mendja se genta osht shummmmmmm ma e mir see ti ok ( GENTA dhe DAFF’Y )jan po edhe ti shumm e mir kompliment
    e fortt shumm veq genta 1 osht qao tash kiss e ki loqko

  3. shumm shumm e bukur edhe shummmm e fortt veq pak e shkur (e vogel me trup ) veq neyse ski qka bann qaq je neye kshtu shumm e mirr veq mmos ta rris shum menen po te tham se (GENTA dhe DAFF’Y ) jan ma te mira se ti ti mas tynve neyse je shumm e mir veq GENTA 1 osht ajt tash kiss e ki edhe ti se super je qaooo tduuu

  4. e fort osht sa dush po qat foton qe e kom pa une ish kan edhe ma e fort se ish kan e veshur pa te brendshme e ju se di a e keni pa hiq ajo

  5. poo trujtt zotii se femen mat mir shqiptaria skaa ma e forta je nder tgjitha vip-at shqiptare

  6. Ska bre Tuna veq kush ta ka inati o tjeter sen se ti je femer qe qmend gjdo mashkull.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here