Tuna seksi me bikiniAltuna Sejdiu apo e njohur si Tuna ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit. Fillimisht në media u aludua për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Yll Limani, e ndërsa së fundmi po qarkullon një fotografi tjetër, ku shihet Tuna pranë një mashkulli tjetër, por që nuk është Ylli, e as Cozman.

Por, mesa duket shkrimet nëpër media nuk i bëjnë edhe shumë përshtypje këngëtares, kjo pasi ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Facebook, ku ka treguar se ndodhet në pushime.

Në njërën nga fotot, Tuna shfaqet me një yll të vogël deti, i cili qëndron mbi supin e saj. Në sy ka rënë edhe trupi i saj i formësuar që e bën të duket Tunën shumë seksi me bikini./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here