Tuna publikon foto në muajin e fundit të shtatzënisKëngëtarja Altuna Sejdiu ditën e djeshme shënoi festën e njohur si baby-shower, në të cilën mblidhen mikeshat e ngushta për ti paraprirë ardhjes në jetë të bebes së sajë dhe Patris Berishës ,të cilët së shpejti pritet të bëhen prindër.

Fotot e radhës janë publikuar nga Tuna në Instagram.

2

3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here